این که آیا شما می خواهید دنیای خود را از پشت لنز ضبط کنید یا ستاره ی نمایش باشید، صفحه نمایش دوگانه osmo action به شما اجازه می دهد همه ی آن را با لمس یک دکمه ضبط کنید. صفحه نمایش جلو به شما اجازه می دهد بدون هیچ زحمتی خود را در هر شرایطی بچرخانید. 
صفحه vivid در جلوی ازمو اکشن به راحتی تصویر شما را انعکاس می دهد تا برای در تصویر گرفتن از خودتان زیاد به زحمت نیافتید و در آن واحد صفحه نمایش پشتی ازمو اکشن با کیفیت crystal clear hyper responsive مشغول کار کردن است.

آزمو اکشن ساخته شده برای حرکت: بعد از سال ها ارائه تکنولوژی فوق پیشرفته و قابل اعتماد برای فیلم سازان در سراسر جهان، DJI یک قدم جلوتر رفت. RockSteady ترکیبی از EIS با الگوریتم های پیچیده، ارائه فیلم پایدار بدون لرزش بدون توجه به اینکه چقدر عملیات سنگین است.

تنظیمات HDR ویدئو: هنگام ضبط با HDR ویدئو، محدوده دینامیکی فیلم خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید. با این حالت تصویر برداری می توانید نور زمینه را به طبیعی ترین حالت ممکن تنظیم کنید.

با آزمو اکشن بهتر عکس بگیرید: osmo action دارای پانچ با کیفیت بالا (4K / 60fps) است. این تضمین می کند که فیلم های شما همیشه همراه با جزئیاتی دقیق و ظریف است.

زندگی صبر نمی کند، شما باید در حرکت باشید: osmo action یک سیستم تعاملی بسیار سریع است که یک رابط کاربری کارآمد و ساده را با سه دکمه قابل دسترسی ترکیب می کند تا عملیات سریع و انعطاف پذیر را انجام دهد. تأمین انرژی، ضبط، و حالت های تنظیم همه می توانند در یک چشم بهم زدن انجام شوند و به کار شما سرعت ببخشد.

حالت سفارشی: برای استفاده ساده و کارایی به روز رسانی، حالت سفارشی به شما امکان ذخیره، لیست، و حالت های عکسبرداری اغلب استفاده می شود و تنظیمات نوردهی را انتخاب کنید.

دکمه QS: دکمه سوئیچ سریع تضمین می کند حالت ها و تنظیمات به راحتی و به سرعت در دسترس است. این قابلیت های مختلف از جمله گزینه هایی است که به شما اجازه می دهد بین صفحه نمایش جلو و صفحه نمایش پشت، حالت های تنظیم ویا تنظیمات سفارشی را انتخاب کنید.

SnapShot: SnapShot به این معنی است که شما هیچ لحظه ای را عملا از دست نخواهید داد. دکمه شاتر را فشار دهید تا osmo action روشن شود و ضبط را در کمتر از دو ثانیه شروع کنید. با فشار دادن دکمه شاتر یکبار هنگامی که دوربین osmo action در حالت خواب قرار می گیرد یا خاموش می شود، حالت های عکسبرداری از پیش تعیین شده را درگیر می کند.

کنترل صدا: با استفاده از پنج فرمان صوتی، می توانید کارهای اساسی مانند فیلمبرداری، عکس برداری و خاموش کردن دستگاه را انجام دهید.

osmo action ضد آب تا عمق11متری: osmo action با یک مهر و موم آبگیر و یک پوشش هیدروفوبیک در صفحه نمایش لمسی پشتی استفاده شده در نتیجه می توانید به راحتی تا عمق ۱۱ متری به تصویر برداری در زیر آب بروید.

osmo action دارای 3 لایه ی محافظ: لنز دارای سه لایه ناهموار است که برانگیختگی و انحراف تصویر را کاهش می دهد، حتی در نور مستقیم خورشید، تصویر بدون ایراد را نیز ارائه می دهد. 
همچنین دوربین آزمو اکشن لایه محافظی بر روی دوربین دارد تا خاک، چربی، آب، اثرانگشت و ذرات ریز دیگر نیز نتوانند به آن آسیبی برسانند و شما را قادر به ادامه فیلمبرداری می کند، حتی زمانی که شرایط آب و هوایی نامساعد باشد.

مقاوم در برابر دما تا 10- درجه سانتی گراد: باتری های چند منظوره ی osmo action حتی در محیط های بسیار سرد با دمای پایین ℃10- خوب عمل می کنند.

خنک کننده کار آمد 16٪: با افزایش 16 درصدی بهره وری سیستم انتقال حرارت که به دقت طراحی شده اجازه می دهد تا حرارت تولید شده به سرعت از بین برود، به طوری که بدون نیاز به نگرانی می توان از dji osmo action خود به طور مداوم استفاده کرد.

منبع: آدلان پایا

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 79 = 86

تگ های html مجاز به استفاده می باشند: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال پیام