قوانین کلی آفیش

 

1-کپی برداری از محتویات سایت اینترنتی سامانه درخواست عکاس و فیلمبردار آفیش براى استفاده شخصى و غیرتجارى بازدیدکنندگان با ذکر منبع بلامانع می باشد.

2-کلیه خدمات و امکانات وبسایت سامانه آفیش تحت کپی رایت قرار دارد و هرگونه استفاده از ایده ها و محتویات بخش های خدماتی سایت ممنوع بوده و حق شکایت و پیگرد قانونی را از کپی کننده برخود محفوظ میدانیم.

3- سامانه آفیش نسبت به اطلاعات درج شده در تاریخ های گذشته در سایت خصوص مشخصات خدمات قابل ارائه در قبل، و خدمات درخواست و رزرو اینترنتی آفیش که در حال حاضر دیگر موجود و قابل دسترس نمی باشد مسئولیتی ندارد. 

4-آفیش حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع شوند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی عدم اطلاعات جدید در قوانین کاری آفیش بر عهده کاربران خواهد بود .

5-سامانه آفیش مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى و پهنای باند و… ) ندارد.

6-تمام خدماتی که در فروشگاه اینترنتی آفیش موجود و در دسترس می باشد فقط برای موارد ذکر شده در شرح خدمات می باشد و كاربران متعهد هستند در صورت درخواست خدمات اضافه طی تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به توافق نهایی برسند.

7-کلیه سایت ها و لینکها كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در وبلاگ و فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و سامانه آفیش مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

8-ارتباط سامانه آفیش با کاربران از طریق تلفن های موجود در وبسایت در ساعات اداری بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) جهت هماهنگی های نهایی تماس با درخواست دهنده صورت می پذیرد.

حریم شخصی

سامانه آفیش به هیچ وجه اطلاعات کاربران خود را به اشخاص و طرف غیر واگذار نخواهد کرد.

آفیش امنیت اطلاعات شما را تضمین نموده و به قانون حریم شخصی کاربران اینترنتی در نظام جمهوری اسلامی ایران متعهد است.

شرایط قرارداد عکاسی و فیلمبرداری

برای سفارش دهنده خدمات عکاسی و فیلمبرداری که در متن زیر مشتری خوانده می شود:

1-در صورتی که اتمام برنامه مشتری در ساعاتی به شب منتهی شود، تهیه وسیله ایاب ذهاب بعد از پایان عکاسی و یا فیلمبرداری به عهده مشتری می باشد.

2-در صورت انصراف قرارداد در روز تعیین شده از جانب مشتری به دلیل وارد آوردن خسارت به مجری 50% از مبلغ کل قرارداد کسر و الباقی به مشتری عودت خواهد شد.

3- فقط در صورت تسویه حساب عکاسان و فیلمبرداران وب سایت آفیش متعهد می باشند پس از برگزاری مجلس و اجرای مفاد قرارداد فایل های خام را به مشتری تحویل دهند.

4- در صورت بروز هرگونه حادثه در مراسم میزبان، عکاسان و فیلمبرداران آفیش طبق صلاح دید احتیاطی خود می توانند محل مراسم را ترک کنند.

5- فایل دیجیتال عکسها و فیلم ها بصورت آرشیو نزد آفیش باقی نخواهند ماند و آفیش مسئولیتی در قبال فایل ها پس از تحویل آنها به مشتری نخواهد داشت.

6- مدت اعتبار قرارداد از زمان واریز وجه از طرف مشتری تا 3 روز از تاریخ انجام مراسم می باشد و وب سایت آفیش هیچگونه مسئولیتی نسبت به خدمات فوق بعد از آن تاریخ نخواهد داشت.

7- رعایت کلیه شنونات کاری و اخلاقی بر عهده مشتری خواهد بود و ایشان مسئول عواقب قانونی عدم رعایت اصول فوق خواهد بود.

8-مشتری موظف است در صورت درخواست و رزرو عکاس و یا فیلمبردار به مدت بیشتر از 7 ساعت، یک وعده غذا برای پرسنل آفیش تهیه کند. شایان ذکر است هزینه سفارش غذا به عهده مشتری می باشد.

9- در صورت ارائه خدمات اضافه بنا به تقاضای مشتری در خصوص ساعت فیلمبرداری و عکاسی به ازاء هر ساعت اضافه از مبلغ 50.000 تا 200.000 تومان (بسته به شرایط قرارداد) محاسبه و دریافت می گردد.

10- حداکثر زمان برای تغییر در فیلم تدوین شده، برای سفارش های منتهی به تدوین فیلم 1 هفته بعد از تحویل فیلم به مشتری می باشد. درصورت عدم رعایت زمان مقرر آفیش هیچگونه تعهدی در ارتباط با تغییرات فوق نخواهد داشت و در صورت لزوم به تغییرات هزینه مونتاژ بر عهده مشتری خواهد بود.

11- در صورت عدم رضایت از کیفیت کار همکاران عکاس و فیلمبردار آفیش, بعد از کارشناسی و تایید کارشناس آفیش, مبلغ دریافت شده به صورت کامل عودت می شود. شایان ذکر است آفیش خسارت بیشتری از مبلغ قرارداد پرداخت نخواهد کرد و شرایط خاص مشتری قابل قبول نخواهد بود.

12- كاربران هنگام سفارش خدمات ملزم می باشند اطلاعات صحیح و كامل را در سامانه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارائه خدمات همکاران عکاس و فیلمبردار آفیش در زمان مورد نظر سفارش دهنده خواهد شد.

13-مشتری نمی‌تواند از آفیش و یا همکاران آفیش بابت منوهای عکاسی خبری و پروتره و یا فیلمبرداری یک نفره  درخواست اجاره مدلی خاص از دوربین و تجهیزات را از شرکت های ارائه دهنده تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری نماید. امانت گرفتن و حمل و انتقال هیچ وسیله و تجهیزاتی را آفیش انجام نمی‌دهد.

14-همکاران عکاس و فیلمبردار آفیش در مواردی که به تشخیص خودشان برای سلامتی آنها مضر است از ارائه خدمات اجتناب می‌کنند.

15-از ثبت موارد غیر اخلاقی و خلاف شئونات انسانی، موادی که امکان انفجار یا آتش سوزی داشته باشد، موادهای سمی و یا اسیدی و مواردی که سلامتی عکاس و یا فیلمبردار آفیش را به خطر می اندازد از جمله شرایط و محیط هایی که مواد بد بو در آنجا باشد و یا در معرض مواد و وسایل اشعه ایکس ری و رادیواکتیو بیمارستانی و یا صنعتی باشد، از ارائه خدمات خودداری می شود.

16-جابجایی اشیاء بزرگ و  غیر متعارف، و یا چیزی که برای عکاس و یا  فیلمبردار سنگین باشد به عهده همکاران آفیش نمی‌باشد. عکاس و فیلمبردار آفیش جابجایی وسایل را عهده دار نمی‌شود.

17-ثبت سفارش عکاسی / فیلمبرداری در آفیش برای یک آدرس می باشد و ایاب و ذهاب برای آدرسهای بعدی در همان سفارش منوط به پرداخت هزینه اضافی به عکاس / فیلمبردار می باشد.

18-ارسال سفارش درخواست عکاس و فیلمبردار از آفیش به منزله قبول کلیه شرایط فوق از طرف مشتری می باشد.

قوانین و مقررات برای عکاسان و فیلمبرداران 

 

1- سیاست آفیش بر این است که ثبتنام برای عکاسان و فیلمبرداران همیشه رایگان باشد و در حین ثبتنام مبلغی از شما دریافت نمی شود. 

2- متقاضی همکاری با آفیش باید قبلا از راه عکاسی و یا فیلمبرداری درآمد کسب کرده باشد.

3-بعد از پر کردن فرم دعوت به همکاری، متقاضی باید نسبت به دریافت گواهی سو پیشینه از مراکز پلیس 10+ اقدام نماید.

4- هزینه انگشت نگاری در مراکز پلیس 10+ به عهده متقاضی خواهد بود.

5- آفیش از 10% تا 35% از مبلغ کل رزرو را به عنوان حق بازاریابی و کمسیون معرفی مشتری از مبلغ پرداختی مشتری کسر کرده و الباقی را تا سه روز کاری و پس از رضایت مشتری از به حساب عکاس و یا فیلم بردار واریز می‌کند.

6- متقاضی همکاری با آفیش با شروع به همکاری با این سامانه رضایت می دهد، در صورت عدم رضایت مشتری از کار او و یا عدم کیفیت مناسب فایل های عکاسی یا فیلمبرداری شده (بعد از تایید کارشناس آفیش ) مبلغ پرداخت شده به مشتری عودت شود.

7- در صورت دادن شماره کارت بانکی و یا شماره تلفن به مشتری جهت همکاری های آتی، سامانه آفیش با شما قطع همکاری خواهد کرد.

8- عکاس و فیلمبردار موظف به ارائه هماهنگی جهت تحویل  فایل به مشتری بعد از پایان کار خواهد بود.

شرایط نمونه کار عکاسی

1-روتوش نشده باشد 2- تنظیم رنگ و نور شده باشد 3- فایل در ابعاد اصلی ارسال شود 4- پاراف نداشته باشد. برای هر یک از تخصص هایی که دارید حداقل 5 عکس به عنوان نمونه کار ارسال کنید.

شرایط نمونه کار فیلمبرداری

در وب سایت آپارات فیلم خود را با نام کاربری شخصی خود آپلود کنید و لینک آن را به ایمیل آدرس    cv[@]photoshot.ir ارسال کنید . (بالا بودن کیفیت فیلم ارسالی جهت نمونه کار اجباری می باشد)

تاریخ آخرین به روز رسانی شنبه 02 خرداد ماه 1398 می باشد 

ارسال پیام