عکاسی مدلینگ آفیش

مناسب برای برند‌ها و طراحان و شرکت های تولیدی ایرانی

با توجه به حضور روز افزون طراحان مد و فشن در رسانه ها و بیشتر شدن درخواست عکاسی مدلینگ و فشن برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، آفیش | سامانه آنلاین درخواست و رزرو عکاس و فیلمبردار  آمادگی خود را متناسب با درخواست و نیاز صنعت طراحی لباس و مد، برای همکاری مستمر و یا پروژه ای جهت عکاسی مد و فشن شرکت ها و طراحان مد و فشن اعلام می دارد.

صنعت مدلینگ و فشن از حوزه‌های همیشه فعال، درآمدزا و نیازمند عکاسی بوده است که نیاز جدی به عکاسی مدلینگ دارد. و اینجا در آفیش با کادری آزموده و حرفه ای آماده عکاسی مدلینگ و فشن برای شما هستیم. 

در 365 روز سال میتوانید برای هر کجا که بخواید عکاس حرفه ای مورد نظر خود را آفیش کنید
در صورت عدم رضایت از کیفیت عکاسی یا فیلمبرداری، بعد از کارشناسی مبلغ پرداختی بازگردانده می‌شود
سوابق فیلمبرداران و عکاسان مجموعه آفیش قبلا بررسی شده و امتحان خود را پس داده اند
author
هلن سرکسیان
طراح لباس
با سفارش عکاسی مدلینگ تبلیغاتی و سفارش منوی تولید محتوی از تیم خوب آفیش، الان مشتری های بیشتری نسبت به گذشته دارم. با توجه به کیفیت خوب عکس ها و تحویل به موقع سفارشم، همکاری با آفیش رو توصیه می‌کنم.
عکاسی و فیلمبرداری خود را به آفیش بسپارید
با تبلیغات صحیح به کسب و کار خود جان دوباره ببخشید

عکاسی مدلینگ چیست؟

طراحان مد اولین گروهی هستند که در یک پروژه مدلینگ شروع به کار می کنند. آنها با طراحی انواع پوشاک ، کیف و کفش ، زیورآلات و هزاران محصول دیگر که امروزه در کیفیت زندگی بشر از اهمیت بسزایی برخوردارند، می توانند خلاقیت و زیبایی را در هم بیامیزند. یک طراح مد به وسیله عکاسان خبره و کارآزموده برای به نمایش در آوردن طرح های خود و ارائه کارهایش به تولیدکنندگان و جلب نظر آنها از عکاسی مدلینگ استفاده میکند و از عکس های گرفته شده در تبلیغات و بازار کاری استفاده می‌کند . عکاسی مدلینگ یکی از شاخه های عکاسی محسوب می‌شود، که در آن طرح های ارائه شده بدست طراحان ماهر به همراه  مدل عکسبرداری می شود. این شاخه از عکاسی بسیار جالب و پر محتوا  است .در این نوع شاخه از عکاسی که نوعی از عکاسی تبلیغاتی نیز محسوب می شود. برندهای مختلف پوشاک از مدل های معروف و مشهور برای تبلیغات برند خود استفاده می‌کنند. 

ارسال پیام