فیلمبردار، هلیشات کار، عکاس | تهران
احسان سلسله جو
احسان سلسله جو متولد 1373 است و بیش از 5 سال در حوزه های گوناگون فیلمبرداری و عکاسی سابقه کار دارد. وی مسلط به انواع تجهیزات تصویربرداری و نورپردازی می باشد. احسان در زمینه فیلمبرداری و نورپردازی سینما، عکاسی پیشرفته و عکاسی تبلیغاتی دوره دیده و دارای گواهینامه در این رابطه می باشد.
مدل دوربین
Canon 6D
لنزها
Canon f4 24-105 Canon f1.8 50
لوازم جانبی
هلیشات DJI spark سه پایه عکاسی و تصویربرداری
Canon 6D
درباره دوربین احسان
سنسور استفاده شده در دوربین Canon EOS 6D با فناوری CMOS و اندازه ای برابر با 36 x 24 mm می باشد که با توجه به فول فریم بودن آن ویژگی هایی همچون عمق میدان بهتر، نویز پذیری کمتر و … را برای این دستگاه به ارمغان آورده است . این حسگر از دقتی معادل 21 میلیون پیکسل برخوردار است البته باید اشاره کنیم که از این مقدار 20 میلیون پیکسل آن به طور موثر عمل میکند .تصاویر ثابت در این دوربین با اندازه 3648*5472 به بر روی کارت حافظه دستگاه ذخیره می شوند.
هلیشات DJI spark
درباره هلیشات احسان
هلی شات DJI Spark یک پهباد کوچ و جمع جور است که توسط DJI طراحی و ساخته شده است. Spark یک دوربین هوایی است که متواند برای شما تصاویر خارق العاده ای را ثبت و ویدئو های فوق العاده ای را ضبط کند. هلی شات اسپارک با ظاهر کامپکت مانند از یک لرزشگیر 2 محوره بهره میبرد که از تکنولوژی UltraSmooth استفاده میکند که می تواند لرزش های حاصل را کاهش داده و تصاویری شارپ و ویدئو های یک دست و صاف را خلق مینماید. هلی شات DJI Spark از دوربین با دقت 12 مگاپیکسلی بهره میبرد که قابلیت فیلمبرداری Full HD با سرعت 30 فریم بر ثانیه را دارا است. این دوربین از لنزی با دیافراگم با حداکثر گشودگی f/2.6 بهره میبرد که محدوده وایدی را پوشش میدهد. فاصله کانونی لنز معادل 25 میلیمتر است که 5 عدسی را در یک گروه قرار دارد. هلی شات DJI Spark دارای حالت ورزشی بوده که در این موارد می تواند سرعت خود را به 50 کیلومتر بر ساعت برساند که این امکان را به شما میدهد که سوژه های در حال حرکت با سرعت بالا را دنبال کنید و یا صحنه های سینماتیک و اکشن سریع را با آن بسازید. حداکثر زمانی که میتواند هلی شات اسپارک به پرواز در بیاید معادل 16 دقیقه است.
نمونه کار فیلمبرداری

فیلمبردار: احسان سلسله جو

نمونه فیلمبرداری هلیشات

فیلمبردار هلیشات: احسان سلسله جو

نمونه کارهای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاس: احسان سلسله جو

احسان سلسله جو را می توانید توسط  هر یک از لینک های روبرو آفیش کنید.
ارسال پیام